"Tekirdağ'da" ile İlgili Haberler
Tekirdağ'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 9 şüpheli yakalandı
Tekirdağ'da
Tekirdağ'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 9 şüpheli yakalandı
Tekirdağ'da uyuşturucu ticareti yapan 6 şüpheli tutuklandı
Tekirdağ'da uyuşturucu ticareti yapan 6 şüpheli tutuklandı
Tekirdağ'da Gençlik Haftası dolayısıyla tören düzenlendi
CHP Sözcüsü Öztrak, Tekirdağ'da oyunu kullandı:
Tekirdağ'da Seçim Hazırlıkları Tamamlandı


